האם יכולים להיות כפכפים גם ארגונומיים, גם נוחים וגם עמידים בטירוף, אבל לא ביוקר? (ספוילר, כן.)

סיכום: הקיץ עוד רגע פה וצוות מעצבים ומהנדסים ישראלים שלא ישבו בחוסר מעש בחורף באו אליו מוכנים. עכשיו הם הפילו את ההמצאה החדשה שלהם לתוך שוק הנעליים ותפסו את כולם עם המכנסיים למטה. היצרניות הגדולות מחפשות תשובה לתיגר, והלקוחות המרוצים הולכים להם בנוחות. וכל הרעש הזה בגלל זוג כפכפים אחד פשוט וגאוני.  אתם יכולים להשיג את ה AirFlops שלכם ב50% הנחה ומשלוח חינם לכל העולם. 

אתם שונאים את הכפכפים הישנים והשחוקים שלכם? אתם מחליקים כל הזמן במקלחת? אתם שונאים לקבל פצעים ושפשופים מכפכפים וסנדלים שעוצבו ככל כנראה לרגליים של קופים? אתם רוצים פשוט זוג מדהים אחד שיחזיק לכם עשור ולא תצטרכו לדאוג לגביו? אז יש לכם מזל, כי הכפכפים החדשים האלה הגיעו מוקדם השנה כדי לפתור את כל הבעיות שלכם!

מזג האוויר מתחמם. אתם מתחילים לחלום על החוף שוב. אתם מחטטים בארון הנעליים שלכם ומוציאים את הכפכפים הישנים והטובים שלכם. רק שהם כבר מזמן לא טובים.  הסוליה נשחקה והפכה לחתיכת גומי שטוחה, יש קרע באמצע כי קיפלתם אותם יותר מדי, ואיכשהו הם עדיין מלאים בחול.

זהו גורלן של כל הסנדלים והכפכפים. כן, גם הקרוקס האמינים שלכם. הם נשחקים והופכים ליותר ויותר לא נוחים עד שבוקר אביב אחד אתם קמים ורואים שהם כבר לא יכולים לעשות את העבודה שלהם. המונח התעשייתי הוא “התיישנות מתוכננת”.

אבל מה אם היה סוג אחר של כפכפים? סוג שגם נוח וגם מחזיק במבחן הזמן. היצרניות הגדולות בטח יהיו ממש עצבניות על זה, לא? אז, כן, הן מאוד עצבניות עכשיו.

 

 מה זה?

קוראים להם AirFlops, דגם חדש של צוות ישראלי שחיפש פתרון לכל הבעיות הרגילות של כפכפים בעזרת מוצר אחד פשוט ולא יקר. התוצאות? הן מדברות בפני עצמן עם כל הפאניקה שהם הכניסו ביצרניות הגדולות שעדיין מחפשות מענה לפצצה הזו שהונחתה עליהן רגע לפני האביב.

ה AirFlops עשויים מחומר עמיד במיוחד והעיצוב שלהן בו זמנית מספק תמיכה ארגונומית לרגל ותכונות נגד החלקה. הם הונדסו מתמטית להיות הכפכפים העמידים והנוחים ביותר שהמדע האנושי מאפשר. או לפחות כך טוענים היוצרים.

אבל האם הם באמת מצדיקים את כל הרעש, והשנאה מהיצרניות הגדולות, שהם מקבלים? בואו נגלה!

 

מה הופך אותם למיוחדים?

זה לא בדיוק סוד כזה גדול. כפכפים לא בנויים להחזיק. ברוב המקרים הם עשויים בצורה הזולה ביותר שאפשר, בלי שום התחשבות לנוחות, כי גם ככה תלבשו אותם לפרקי זמן קצרים מאוד ולא תשימו לב, נכון?
 
אז צוות מעצבים ומהנדסים ישראלים חשב אחרת. אנשים הולכים בכפכפים בבית, ברחוב, בחוף הים, בבריכה… הם הולכים הרבה. אז זה הגיוני לחלוטין ליצור זוג ארגונומי ונוח, כך שהרגליים או הבהונות שלכם לא יכאבו אחרי כל ההליכה. זה גם הגיוני לחלוטין, לכולם חוץ מליצרניות הגדולות שצריכות למכור לנו זוג חדש כל שנה, שהכפכפים יחזיקו מעמד הרבה זמן.
 
וזה בדיוק למה ה AirFlops מקבלים כל כך הרבה אהבה ושנאה בו זמנית, הן הולכים לשנות לנצח את איך שמעצבים ומייצרים כפכפים:
 
ארגונומיים, קלים ונוחים. חומר הEVA שממנו עשויים הכפכפים קל ומספק תמיכה נהדרת לרגל.
 
עמידים במיוחדים – ניתן לכופף ולקפל EVA כמה שרק רוצים בלי לגרום לקרעים, וייקח לכם כמה עשורים לשחוק אותו, אם בכלל תצליחו.
 
סוליות נגד החלקה ייחודיות – הסוליה גם היא הונדסה מתמטית לספק את האחיזה הכי טובה שאפשר בקרקע ולהפחית את סיכון ההחלקה על משטחים רטובים לכמעט אפס. 
 
עמידים למים – כמו שכל כפכף טוב צריך להיות, אבל תודות לחומר המיוחד ממנו הם עשויים הם גם מתייבשים מאוד מהר, ואתם יכולים להיות בטוחים שלא יקרה מצב של מים החודרים לסדקים (כי אין סדקים!)
 
אופנתיים וניטרליים – תתאימו אותם לכל תלבושת ובחרו ממגוון צבעים.
 
לא חשבנו שנגיד וואו בגלל כפכפים, אבל באמת הופתענו לטובה. אי אפשר לתאר כמו שצריך את ההרגשה שלהם על הרגליים. הכי קרוב לזה היה מישהו שתיאר את זה בתור ללכת על ענן שגם רך וגם מוצק ותומך בו זמנית. הם באמת מדהימים.
 
אבל עכשיו הגענו לחלק הכי טוב: המחיר. ה AirFlops ייעלו לכם בדרך כלל בסך הכול ₪ 322, הוגן לחלוטין בשביל זוג כפכפים נוחים, עמידים ואופנתיים. אבל היוצרים הלכו צעד אחד מעבר. הם החליטו להשיק את ה AirFlops מוקדם מן הצפוי, לפני שיהיה חם מספיק ללכת בהם ברחוב, ולהוציא אותם עם הנחה של 50% ומשלוח חינם!
 
ה AirFlops עושים כל מה שאנחנו אוהבים, ועושים את זה טוב. הם מספקים מוצר מעולה במחיר הוגן וקוראים תיגר על ההתנהלות הנוראית של יצרניות גדולות, ובכך עוזרים לנו, הצרכנים, בכל החזיתות. אה, והזכרנו כבר שהם סופר נוחים ולא מחליקים?! ה AirFlops מקבלים את חותם ההמלצה החמה הרשמי שלנו. תשיגו אותם כל עוד הם במבצע!
 

אבל אל תקשיבו רק למילה שלנו! האנשים האלה אהבו את ה AirFlops:

“כל פעם שהייתי הולכת לבריכה או לים היו כואבות לי הרגליים. מי שהמציא את הכפכפים הרגילים כנראה בחיים לא ניסה ללכת בהם! אבל החדשים האלה, אלוהים אדירים, הם הלכו בהם, הם הלכו בהם הרבה! הם הכפכפים הכי נוחים אי פעם!”

“אשתי אוהבת לנקות. יותר מדי אפילו. הרצפה של הבית רטובה לפחות פעמיים בשבוע. היו לנו כמה ריבים על זה עד שהיא סוף סוף קנתה לי את זוג הכפכפים האלה כמתנת יום אהבה מאוחרת. עכשיו היא יכולה לשטוף כמה שבא לה ואני יכול ללכת בבית בלי פחד. יש מצב שזה הציל לי את הנישואים.”

“אני אוהבת, אוההההבת את הים, ועברתי כבר 3 זוגות כפכפים רק בקיץ שעבר (לגמרי לא איבדתי אחד מהם). הם נקרעים, הם מתקמטים, הם מתחילים לשפשף וכו וכו. זה סיוט. כל מה שרציתי זה זוג כפכפים שנראים סבבה ואני לא אצטרך להחליף כל שנה! ראיתי את החדשים האלה באינסטגרם וממש התרשמתי עד עכשיו, הזמן יגיד אם הם טובים כמו שאומרי, אבל יש לי הרגשה שהם יכולים לעמוד גם בשימוש שלי (כל עוד לא אאבד אותם חחח)”

 

מסקנה: כדי לכם להשיג AirFlops?

כן. 100% הם הכפכפים הכי נוחים מאז הקרוקס, ויחזיקו לכם עשר שנים יותר. אם אתם צריכים כפכף לכל מטרה שהיא, מללכת לחוף ועד משהו לצאת אתו מהמקלחת, ה AirFlopsהם המנצחים הברורים והבחירה הטובה ביותר כרגע בשוק. ואתם גם זוכים להכניס ליצרניות הגדולות שאף פעם לא מקשיבות למה שאנחנו רוצים איפה שכואב להן! תשיגו אותם מהר לפני שהמבצע נגמר!

יתרונות:

  • פשוטים ללבישה
  • נוחים, קלים וארגונומיים
  • עמידים במיוחד ומחזיקים זמן
  • סוליות נגד החלקה ייחודיות
  • עיצוב נייטרלי לגברים ולנשים כאחד במגוון צבעים

חסרונות:

  • זמין רק באתר הספק הרשמי

 

איך משיגים:

עכשיו שאתם יודעים שאתם לא צריכים לעבור שוב את החוויה של כפכף קרוע, בטח כבר מגרד לכם לנסות זוג, אז הנה הצעדים הפשוטים:

  1. אנחנו ממליצים להזמין AirFlops מקוריים מהאתר הרשמי כאן.
  2. לבשו אותם על הרגליים, תרגישו את הנוחות ולעולם לא תחליקו שוב!

מבצע מיוחד: לזמן מוגבל, קבלו 50% הנחה ומשלוח חינם

לחצו כאן לממש את 50% ההנחה ומשלוח בינלאומי חינם על ה AirFlops שלכם >>>